0

75 ve 90 Ball Bingo Arasındaki Fark Nedir ?

Hiç kendinize sordunuz mu “75 top ve 90 top bingo arasındaki fark nedir ?” eğer sorduysanız şuan ki içeriğimiz bu sorunuza cevap niteliğinde. Nasıl oynandığını ve her birinin avantaj veya dezavantajlarını maddeler halinde sıralayacağız.

  • Çevrimiçi tombala sitelerinin her zaman bingo’nun yanında slot ve diğer casino oyunları da yer almaktadır. Bingo söz konusu olduğunda, normalde göreceğiniz iki tür vardır ; 75 ball ve 90 ball BingoEsas fark, kelimenin tam anlamıyla kullanılan top sayısına denk geliyor, ancak her oyun için benzersiz bir tombala kartı da var. 90 kişilik top, İngiltere seyircileri için en tanıdık olduğu gibi doğrudan eyleme geçmek istiyorsanız muhtemelen en iyisidir.
  • Unutulmaması gereken bir şey, hangi tombala için giderseniz gidin, süreç hemen hemen aynıdır. Belirli bir sitenin farklı kurallara sahip olup olmadığını öğrenmek isterseniz, yardım için ‘Nasıl Oynanır’ bölümüne gidebilirsiniz. Her oyun oyuncuların satın alma kartları ile başlar. Bu günlerde bingo yazılımı sizin için otomatik olarak bu kartları (veya şeritleri) oluşturacaktır. 90-topta kartlar, beş numaralı karelere ve her satıra dört boş kareye sahip 9 x 3 ızgaraya sahiptir ve kart başına toplam 15 sayı kazanır. Kendinize daha iyi bir şans vermek için 1-90 arasındaki tüm sayıları içeren altı şerit almak için standart bir uygulamadır.
  • 75 top tombalada, kartlar yerine serbest işaretli merkezi kare ile 24 sayı içeren 5 x 5 ızgara vardır. BINGO harfleri, her bir sütunun en üstünde yer alır, bu sayede numaranızı bulmanızı kolaylaştırır, çünkü bunlar genellikle harfle ilk kez çağrılır. Örneğin, arayan kişi B12 veya N43 diyorsa, 12 numaralı sütun için B sütununa veya 43’te N sütununa bakmalısınız.
  • Her iki türde de, kartlar / şeritler ile genellikle 1-6 arasında olan ve satın aldığınız miktarı seçin.  Yukarıda bahsettiğimiz gibi, 90’lık topta altı şerit almanız gerekiyor. 
  • Oyun başladığında, numaralar arandıkları gibi görünecek ve ‘Otomatik Takip’ özelliğini kapatmaya karar vermedikçe kartlarınız işaretlenecektir. En çok aranan numaraları ve çoğu oyunda kenar çubuğunda aranan tüm numaraların bir listesini görebilirsiniz. Kartlar normal olarak, kazanan bir satıra en yakın olana göre otomatik olarak yeniden düzenlenir.

75 ve 90 Ball Bingo hakkında bilmeniz gereken genel bilgiler ve aralarındaki farklar bu şekilde arkadaşlar. Slot Oyunları ve Kuralları başlıklı içeriğimizde de sizlere slot oyunları hakkında faydalı bilgiler sunduk. Sizlerde Tipbet sitesine kayıtlı iseniz güvenilir bir şekilde bingo ve slot oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Eğer yeni kayıt olacaksanız da sitemiz üzerinden firmanın güncel adresine erişim sağlayabilirsiniz.

admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir